O systemie IMPERIUMOgólny obraz systemu

picture

IMPERIUM to profesjonalny system przeznaczony do budżetowania, controllingu, wielowymiarowych analiz oraz obiegu dokumentów. Celem systemu IMPERIUM jest integracja wielu systemów działających w przedsiębiorstwie, wyciągnięcia z nich danych oraz stworzenie Hurtowni Danych aby w prosty i przejrzysty sposób zaprezentować dane kluczowe i istotne dla zarządu lub contro llerów finansowych.

Nie istotne na jakich systemach pracuje Twoja Firma, IMPERIUM działa z każdym dostępnym oprogramowaniem na rynku! System IMPERIUM rewelacyjnie sprawdza się w dużych korporacjach, konsorcjach posiadających wiele spółek w grupie kapitałowej w każdej branży nie wyłączając służby zdrowia.

Rolą kontrolera finansowego jest pomoc w podejmowaniu decyzji władzom Spółki a nie strata czasu na sklejaniu wielu arkuszy w jeden i analizowaniu setek tabel. IMPERIUM umożliwia przedstawienie informacji w taki sposób aby w jednej chwili uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytanie lub dostęp do danych w interesującym nas układzie.

Szybkie menu Wróć do listy lub wybierz hasło:

» Powrót
Kliknij aby wrócić do poprzedniej listy


» Profil i misja firmy

» Władze spółki

» Nasi klienci

» Certyfikaty

» Praca

 

Ostatnie newsy

Kontakt

Telefon     +48 (50) 014 47 74
Fax             +48 14 690 81 79
Infolinia     +0 801 080 450

kontakt@imperium​system.pl
www.imperiumsystem.pl