Korzyści wdrożeniowePodstawowe korzyści płynące z wdrożenia systemu ...

picture

Największą korzyścią z wdrożenia IMPERIUM jest wiedza i czas. Z doświadczenia wiemy że kontroler finansowy 80% czasu traci na zbieranie, wyciąganie, sklejanie i analizowanie arkuszy Excel zamiast doradzać władzom Spółki i poświęcać ten czas na analizy i wyciąganie wniosków.
Celem wdrożenia IMPERIUM jest odwrócenie tej sytuacji oraz przekazanie czytelnej informacji o zagrożeniach w Firmie np. dla Prezesa. De facto Prezes powinien otrzymywać minimum informacji o kondycji Firmy i skupiać się na zarządzaniu.
IMPERIUM umożliwia taką prezentację danych dla zarządu w postaci definiowanych jednostronicowych wydruków, wykresów, analiz i wysyłanych np. o określonej porze dnia lub tygodnia na adres e-mail .
IMPERIUM pozwala efektywnie pracować także ludziom mobilnym. Dzięki możliwości pracy za pomocą przeglądarki www jesteśmy w stanie dowiedzieć się wszystkiego o kondycji firmy nawet podczas podróży samochodem lub pociągiem.
Także dzięki IMPERIUM możemy otrzymać informację o konkretnych przekroczeniach kosztów na poszczególnych budżetach lub jednostkach produktu w czasie pozwalającym na szybką reakcję a nie np. na koniec miesiąca obrachunkowego kiedy jest za późno na podejmowanie jakichkolwiek działań.

Szybkie menu Wróć do listy lub wybierz hasło:

» Powrót
Kliknij aby wrócić do poprzedniej listy


» O systemie IMPERIUM

» Moduły systemu

» Interfejs

» Rozwiązania branżowe

» Korzyści z wdrożenia

» Baza wiedzy

 

Ostatnie newsy

Kontakt

Telefon     +48 (50) 014 47 74
Fax             +48 14 690 81 79
Infolinia     +0 801 080 450

kontakt@imperium​system.pl
www.imperiumsystem.pl